Склад профспілкового комітету КЗДОКТ № 2 "Кульбабка" Марганецької міської ради"

Талапа Наталя Олегівна - голова профспілкового комітету

Попадинець Олена Петрівна - заступник голови профспілкового комітету

Лисак Ірина Вікторівна - голова комісії з соціального захисту

Журіна Оксана Володимирівна - голова комісії з культмасової роботи

Киця Алеся Сергіївна - голова комісії з охорони праці

Рибаченко Ірина Петрівна - голова ревізійної комісії

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАНИ

Метою діяльності профспілки працівників освіти і науки України є здійснення та захист трудових, соціально - економічнх прав та інтересів своїх членів профспілки. Захищає право членів профспілки на працю, бере участь у розробленні та здійсненні державної політики в галузі трудових відносин, оплати праці, охорони праці.

Веде переговори, укладає колективні договори й угоди, контролює їх виконання роботодавцями, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Здійснює контроль за дотриманням роботодавцями трудового законодавства, надає членам профспілки необхідну безкоштовну юридичну допомогу. Представляє права та інтереси членів профспілки за їх дорученням при вирішенні індивідуальних трудових спорів.

Організовує культурно-освітню роботу серед членів профспілки. Здійснює громадський контроль за додержанням законодавства про працю та про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно - побутових умов. Організовує оздоровлення та відпочинок членів профспілки. Бере участь в охоронні довкілля, захисті населення від негативного екологічного впливу.

Професійна спілка працівників освіти і науки України організовує свою діяльність, виходячи з демократичних принципів: добровільності вступу до профспілки й виходу з неї, свободи діскусії на стадії обговорення питань, поваги до думки меншості та обов*язковості виконання прийнятих рішень, рівності прав членів профспілки.

Кiлькiсть переглядiв: 757

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.