/Files/images/kartinki/1.jpg

Гімн дитячого садка "Кульбабка"

Наш дитячий садок - це віночок діток,
Кожна квіточка в нім неповторна.
Це весела ріка, гомінлива й дзвінка,
Це частина душі, що вкладає в дітей
Вихователь щодня,щогодини.
Це наш берег надій, сподівання і мрій.
Це майбутнє всієї Вкраїни.

/Files/images/kartinki_dlya_sayta/Буфер обмена 25.jpg

Зверніть увагу.

Дитячий садок №2 "Кульбабка"- це комунальний заклад дошкільної освіти комбінованого типу з спеціалізованими групами для дітей з вадами мови, функціонує тифлопункт для дітей з вадами зору. В дитячому садку працюють групи для дітей з короткотривалим перебуванням.

Розповідаємо про себе


/Files/images/kartinki_dlya_sayta/Буфер обмена28.jpgВ дитячому садку працює психолого - педагогічний консультативний пункт"Паросток"для батьків, діти яких не відвідують дошкільний заклад.Тут розвязується багато проблем, повязаних зі вступом малюка до дитячого садка: батьки можуть детально ознайомитися з організацією життя малюків у дошкільному закладі, режимом дня, харчуванням, з освітньою програмою

Організація роботи в спеціалізованих групах/Files/images/kartinki_dlya_sayta/Буфер обмена 30.jpg передбачає корекцію мови дітей за допомогою індивідуальних засобів виховання та навчання; йти за природою дитини,враховуючи особливості сприймання нею предметів та явищ оточуючої дійсності. Весь навчально-виховний процес організований таким чином, щоб спонувати дітей до власного вибору знять та ігор за інтересами.

/Files/images/kartinki_dlya_sayta/Буфер обмена 31.jpgУвага колективу направлена на оздоровлення дітей у поєднанні із раціональним харчуванням, загартуванням та профілактикою простудних захворювань. Робота з фізичного виховання побудована на повсякденній турботі колективу про здоровя кожного вихованця: це і загартування організму природними факторами, забезпечення активної діяльності дітей, спільно з батьками, створення оптимальних умов для забезпечення фізичного і психічного здоровя дошкільнят.


Комунальний ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)
комбінованого типу № 2 "Кульбабка" МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
вул. єдності, 45а,
м. Марганець
Дніпропетровська область
Україна
53400

Освітній портал міста Марганець

Кiлькiсть переглядiв: 1464

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.