Звіт про роботу педагогічного колективу КЗДОКТ № 2 «Кульбабка» з 01.05 по 05.05.2023року

Педагогічний колектив КЗДОКТ № 2 «Кульбабка» ММР» продовжують проводити щоденні цікаві, креативні та пізнавальні онлайн - заняття з освітніх напрямів розвитку дошкільної освіти: дитина в сенсорно-пізнавальному просторі, дитина в природному довкіллі, гра дитини, мовлення дитини, дитина у світі мистецтва.

Всі педагоги закладу взяли участь у методологічному семінарі на тему: «Медіаігри для учнів дошкільної освіти. Використання медіаігр, сучасних засобів методів та прийомів». Адміністрація та спеціалісти закладу пройшли курс підвищення кваліфікації за видом «вебінар» з теми «Інклюзія в садочку».

Інструктор з фізичного виховання Постоєнко О.В. Б провела спортивно – розважальний квест «Як звірята друзів шукали», який сприяв формуванню життєво важливих навичок з основних рухів: ходьби, бігу,стрибків, метання, лазіння та рівноваги.

Щороку 3 травня в закладі відзначається Всесвітній день Сонця. Для дошкільників середніх та старших груп було проведено цікаві бесіди та створено яскраві анімаційні презентації, з перегляду яких малята дізнались багато цікавинок про роль сонця в житті людини та навколишнього середовища. Також для всіх вікових груп було організовано онлайн-конкурс малюнків «Наше любе сонечко».

Вихователь-методист Каїрська Л.А та вихователь Макаричева Л.М. взяли участь у Фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro - 2023». Учасники представили конкурсні роботи – педагогічні інновації за номінацією: «Реалізація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням дистанційної форми здобуття освіти».

/Files/images/День сонця 2.jpg

/Files/images/День сонця 3.jpg

/Files/images/День Сонця.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.