ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДИТИНИ ДО КДНЗКТ № 2 "КУЛЬБАБКА"

Для вступу дітей у дошкільний навчальний заклад необхідно:

- Зареєструватись в електронній черзі до обраного дошкільного закладу, визначившись із бажаним роком зарахування. Електронна реєстрація здійснюється в дитячому дошкільному об’єднанні, за адресою: вул. Садова, буд.13, м.Марганець, Дніпропетровська область, 54000 тел.(05665) 2- 12 -66.

Електронний реєстр — це загальна база. Всі заяви, які раніше писали батьки в дошкільних навчальних закладах, зараз перевели в електронну систему. Переваги в цьому є. По-перше, батьки бачать реальну картину щодо зарахування дітей у дитсадок і відстежують просування черги. По-друге, малюка можна зареєструвати лише в один садок, а не в кілька одночасно.
- Мати при собі: паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини
- Видача направлень здійснюється щоденно. Мати відповідні документи, що і при електронній реєстрації дитини.

Прийом дітей в ДНЗ здійснюється відповідно до ст. 9,14 Закону України "Про дошкільну освіту, п.п. 6,7,8,9,10 "Положення про дошкільний навчалний заклад" та основних положень Статуту кожного закладу за умови внесення дитини доелектронного реєстру.

При оформленні дитини в дитячий садок батькам необхідно:

1. Поставити дитину в електронну чергу для отримання місця в дитячому садку.

2. Пройти співбесіду батьків та дитини із завідуючою дитячого садка.

3. Взяти напрвлення на проходження медичного огляду у секретаря ДДО (направлення дійсне 30 календарних днів). Видача направлень здійснюється щоденно за умови наявності відповідних документів.

4. Після проходження медичного огляду, звернутися до завідуючої ДНЗ з медичною карткою дитини (медична картка дійсна 2 тижні).

5. Прийом дітей до спеціальних груп здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності всіх обов'язкових документів та висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичного висновку лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу заумови попереднього внесення дитини до електронного реєстру.

6. Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (не більше 75 днів).
Кiлькiсть переглядiв: 536

Коментарi

  • Евгения

    2012-11-16 07:32:21

    Как можно у вас зарегестрироваться в електроном виде......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.